Дорогі друзі, шанувальники книги!

Ми раді вітати вас на сайті Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

Наш обов’язок - надати вичерпну інформацію з різних галузей знань всім, хто її потребує - учню, студенту, викладачу, спеціалісту, заповнити дозвілля пенсіонера, домогосподарки,дитини, родини, тим самим зробити свій внесок в культурний розвиток краю.
Районна ЦБС була створена в 1978 році відповідно до державної політики в бібліотечній галузі і об’єднує в собі 38 сільських, селищних бібліотек з центром в м. Луцьку - очолює ЦБС центральна районна бібліотека для дорослих. Окремим структурним підрозділом функціонує районна бібліотека для дітей.
До послуг відвідувачів наших книгозбірень єдиний бібліотечний фонд, який станом на 01.01.2014 налічує 418952 прим. документів. До бібліотек району надходить 86 назв газет та журналів, які передплачені як за бюджетні кошти, так і за кошти, отримані від платних послуг.
В бібліотечному колективі нараховується 55 спеціалістів, з яких 9 – в центральній районній бібліотеці, 4 – в районній бібліотеці для дітей.
В центральній районній бібліотеці діє клуб любителів книги «Джерело», у філіях – любительські об’єднання та гуртки різнопланового характеру.
Запрошуємо вас до наших книгозбірень – і ви завжди будете перебувати в курсі всіх літературних новин, доторкнетесь до розумного, доброго, вічного надбання людства - знань, що містить її велиичність – Книга.
З повагою

Директор районної ЦБС Валентина Ходаковська

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.